Blogi rowerowe, które warto czytać

Blogi rowerowe, które warto czytać

Czyli nasze blogowe typy z okazji akcji #shareweek.

Kojarzycie Andrzeja Tucholskiego i jego blog jestKultura.pl? Jeśli nie, powinniście nadrobić zaległości. Otóż Andrzej od trzech lat organizuje u siebie akcję Share Week. Zasady są proste. Blogerzy polecają swoim czytelnikom inne blogi. Chodzi o to, by pokazać światu wartościowych autorów, których nie zawsze można zobaczyć w telewizji śniadaniowej. Krótko mówiąc, liczy się jakość, a nie liczba odwiedzin.

W tym roku postanowiliśmy dołączyć do akcji. W sierpniu rekomendowaliśmy wam kilka tytułów z okazji Międzynarodowego Dnia Blogera. Wtedy wybraliśmy blogi niezwiązane z rowerami. Tym razem na naszą short listę trafili autorzy, którym zdarza się pisać o dwóch kółkach. Bez zbędnego przedłużania, poznajcie nasze typy.

Kajtostany

kajtostany.pl

Blog podróżniczy, prowadzony przez naszych znajomych. Obecnie ekipa Kajtostanów turla się po Afryce i okolicach. Relację z podróży powinni przeczytać wszyscy ci, którym wydaje się, że narodziny dziecka oznaczają uziemienie na 18 pierwszych lat życia potomka. Zbyszek i Ola udowadniają, że nie musi tak być. Nawet małe dziecko nie jest przeszkodą przed poznawaniem świata.

Na rower

na-rower.com

Kolejny znajomy na liście, tym razem bezdzietny. Autor ma u mnie plusa za imię i pracowitość. Teksty na blogu pojawiają się dość często, do tego dochodzi kanał na YouTube i pierwszy w Polsce podcast o tematyce rowerowej. Maciek skupia się na tematyce podróży rowerowych, ale znajdziecie u niego sporo porad, które przydadzą się w mieście.

Olo Blog

oloblog.in

Ostrokołowiec, minimalista i fotograf. To ostatnie akurat doskonale widać na blogu. Znajdziecie na nim sporo naprawdę dobrych zdjęć i przemyśleń o życiu, wszechświecie i całej reszcie. Bez zbędnego przegadania. Wiele z tekstów czytam i mam wrażenie, że to moje własne myśli spisane przez kogoś innego. Choćby ten o reklamach czy żałobie w internecie.


Jeśli jesteście ciekawi innych wartościowych blogów, rzućcie okiem na stronę akcji Share Week u Andrzeja. W komentarzach znajdziecie rekomendacje blogerów, a przez formularz możecie zgłaszać swoje typy. Rzecz jasna komentarze pod tym wpisem również są do waszej dyspozycji :-)

8 Comments Blogi rowerowe, które warto czytać

  1. Pingback: 4 blogi, które zmienią Twoje spojrzenie na świat - Share Week 2016 » Miejski blog rowerowy

Comments are closed.