Niezwykłe rzeczy, które możesz zobaczyć na Święcie Cyklicznym (galeria)

Niezwykłe rzeczy, które możesz zobaczyć na Święcie Cyklicznym (galeria)

Czyli najlepsze zdjęcia z najlepszego festiwalu rowerowego.

Chcę opowiedzieć wam o Święcie Cyklicznym i paradoksalnie nie wiem jak. Paradoksalnie, bo przez ostatnich pięć lat pomagałem przy organizacji tego festiwalu. Zajmowałem się między innymi kontaktami z mediami. Opowiadałem ludziom czym jest Święto Cykliczne i dlaczego warto wziąć w nim udział. No i nagle zabrakło mi języka w gębie.

W tym roku nie angażowałem się w organizację festiwalu tak, jak w poprzednich latach. Zrobiła to Maja, której owoc pracy w postaci Gazety Cyklicznej zobaczycie na finale Święta. Mi pozostał sentyment. Do ludzi, którym się chce, do atmosfery i intensywnej pracy, która czasami przypomina przysłowiowy „pożar w burdelu”.

To wszystko sprawia, że o Święcie Cyklicznym mogę pisać godzinami. Żeby zaoszczędzić wam czasu, postanowiłem odwołać się do starej zasady mówiącej, że obraz mówi więcej niż tysiąc słów. Wybrałem kilkanaście zdjęć z poprzednich edycji, które pokazują to, co najciekawsze w tym festiwalu.

Na Święcie Cyklicznym możesz zobaczyć:

Do zobaczenia w niedzielę 14 czerwca o 12:00 na krakowskich Błoniach. Więcej informacji znajdziecie tutaj i na Facebooku.

Fot. 1

3 Comments Niezwykłe rzeczy, które możesz zobaczyć na Święcie Cyklicznym (galeria)

  1. Krzysztof Słychań

    Łódź ma na głównej ulicy W programie m.in. zlot rowerów towarowych – zabieram swojego, a jakże :).
    PS. tallbike’a jeszcze na żywo w Polsce nie widziałem…
    Dużo u Was towarówek? W Łodzi naliczyłem chyba 12.

Comments are closed.